Mestna skupnost Litija

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • predsednik, Klemen Grošelj
  • član, Dušan Hauptman
  • član, Boris Doblekar
  • član, Aleksander Gombač
  • član, Peter Rutar
  • član, Marjan Sonc
  • članica, Kaja Mlakar Agrež
Člani (mandat 2014 do 2018)
  • predsednik, Dušan Hauptman
  • podpredsednik, Klemen Grošelj
  • član, Gvido Kres
  • član, Marjan Sonc
  • član, Peter Strle
  • član, Peter Rutar
  • član, Aleksander Gombač
LED PANO ŠPORTNA DVORANA
Klikni tukaj za prikaz prilog
Zapisniki zbora občanov 2018-2022
Klikni tukaj za prikaz prilog
Zapisniki zbora občanov ( Mandat 2014 – 2018 )
Klikni tukaj za prikaz prilog

Mandatno obdobje 2018 do 2022

20.08.2020 ob 18.00
18.06.2020 ob 19.00
28.05.2020 ob 18.00
08.04.2020 ob 14.00
12.03.2020 ob 18.45
13.02.2020 ob 18.00
23.01.2020 ob 19.00
09.12.2019 ob 19.00
04.12.2019 ob 18.00
21.11.2019 ob 19.00
17.10.2019 ob 18.00
01.10.2019 ob 12.00
26.09.2019 ob 18.00
13.06.2019 ob 18.00
09.05.2019 ob 18.30
21.02.2019 ob 18.00
20.12.2018 ob 18.00
05.12.2018

Mandatno obdobje 2014 do 2018

Mandatno obdobje 2010 do 2014

Mandatno obdobje 2006 do 2010